درباره ما

  • بروزرسانی شده در : 10 مرداد 1401

داستان زندگی من

من علی الطافی هستم فردی که در سن حدود 18 سالگی حمله پانیک گرفت. انسانی که به شدت به طب مدرن معتقد بودم و به طب اسلامی و سنتی می خندیدم . نزدیک به دو سال تحت درمان با قرص شیمیایی و انواع روش های نوروفیدبک ، بیوفیدبک ، روانکاوی و … را پیش بردم. از هیچ کدام نتیجه ای نگرفتم یا در نهایتا در حد مسکن و لحظه ای بهتر می شدم. میخواستم هرطور که شده جلوی این بیماری بایستم و اصلا تصور نمی کردم که بتوانم روزی از شر این بیماری خلاص شوم. به طب اسلامی روی آوردم و سعی کردم با مصرف داروهای گیاهی و رژیم های غذایی طب ائمه اطهار پیش بروم. بعد از 1 ماه نتیجه حیرت انگیز بود!

وقتی دیدم شب ها به راحتی خوابم میبرد کل داروهای شیمیایی را کنار گذاشتم و از اینکه بدنم سلامتی قبل را بدست آورد حیرت زده بودم. فهمیدم که طب واقعی طب اسلامی است. به محض مشاهده نتیجه حیرت انگیز یک ماهه ، رعایت رژیم غذایی را بیشتر کردم، سپس بعد از 6 ماه سلامتی کامل خودم را بدست آوردم.

با خودم عهد کردم نگذارم شخصی با این بیماری سخت اما با درمان به این راحتی سر بر بالشت بگذارد. تمام فکر و ذکرم را درگیر روش های درمان بیماری های اعصاب با طب اسلامی و سنتی کردم. کتاب های طب سنتی را با شور و هیجان می خواندم . سعی میکردم در حد مشاوره به بقیه بیماران پانیک کمک کنم. وقتی دیدم 100% افراد نتیجه گرفتند و درمان شدند، این سایت را تاسیس کردم.

الان 5 سال هست که مشغول کمک به بیماران پانیک اتک ( panic attack)، وسواس و سایر مشکلات اعصاب هستم. شروع درمان بسیار طاقت فرساست اما وقتی نتایج درمان آن ها را می بینم لذت میبرم. احساس مفید بودن میکنم و خدا را شاکر می شوم بابت طبی که به ائمه انتقال داده.

داستان طب اسلامی

زمانی که این متن را می نویسم جامعه بشری پاندمی کرونا، بزرگترین پاندمی قرن معاصر را گذراند. طب نوین برای شروع به شدت دستپاچه شد یا شاید هم از عمد ، باعث مرگ هزاران انسان در جهان شد. دارویی به اسم رمدیسیور در ایران به بیماران کرونا تزریق شد که عوارض جانبی غیرقابل جبرانی داشت. سپس واکسن ها آمدند که با عوارضی مانند : حمله قلبی که توسط لخته خون ایجاد شده بود ، وارد بدن افراد شدند.

اما شاید بیشترین حمله ها به طب اسلامی انجام شد درصورتی که طب نوین درصد بیشترین کشته را داشته. طب اسلامی با رویکرد قوی کردن سیستم ایمنی و طبع بدن پاسخ بسیار خوبی روی افراد بیمار داد. همانطور که اسلام برای بخش های اقتصادی ، سیاسی و نظامی ما برنامه دارد قطعا برای بخش سلامتی هم حدیث ها و روایاتی وجود دارد.

آیت الله تبریزیان پدر طب اسلامی است که با جمع کردن احادیث و روایاتی در مورد سلامتی، داروهایی ساخت که حتی اکثر بیماران صعب العلاج هم درمان شدند.

ته ماجرای سلامتی

سیستم جهانی کاملا مشخص است ، غذای بد بخورید تا بیمار شوید . ما پول شما را می گیریم و بیماریتان را نه درمان بلکه کنترل می کنیم. به سیستم سازمان جهانی غذا و دارو خوش آمدید! اگر از پدرانمان بپرسیم قطعا می گویند که قبلا وضعیت سلامتی به شدت بهتر بود و غذاها و سبک سالم آن زمان دلیل این اتفاق بود.

آیا از خودتان پرسیده اید که چرا آمار سرطان با سرعت زیادی رو به افزایش است؟ آیا از خودتان پرسیده اید که چرا انقدر تعداد پزشکان زیاد شده است؟ قطعا همگی دلیلی برای درآمد شرکت های تولید کننده دارو است.

طب اسلامی به شما این را می گوید غذای سالم مصرف کنید نیاز به هیچ دارویی حتی داروی گیاهی ندارید!

هدف ما این هست که سبک غذایی سالم را به شما معرفی کنیم.